İletişim Bilgileri

Sempre Mobilya Dek.Paz.San.ve Tic ltd Sti

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Murat Ozkardes
  • Telefon numarası: +90 (212) 452-71-71
  • +90 (532) 211-63-19
  • Adres: Dogu sanayi sitesi 3.Blk No:9-10 Yenibosna İstanbul, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

SEMPRE , ofis koltuk sektörüne tedarik ettiği yedek parçalarla çözüm ortağı olarak uzun yıllar hizmet verdikten sonra , yürüttüğü ar-ge çalışmaları , edindiği bilgi ve deneyimler sonucunda kalite, ergonomi , çevre ve sorumluluk bilinciyle 2007 yılında ofis-mobilya sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur.
1500 m2 kapalı alanda son teknolojiye sahip genç makine parkuru ve deneyimli personeli ile iskeletten poliüretan süngerine kadar kendi tesisinde ofis makam koltukları, büro tipi personel çalışma koltukları, konferans , sinema koltukları, misafir bekleme koltukları, ofis kanepelerinden üreterek iç ve dış piyasaya hizmet vermektedir.
Metal ayaklar, metal kollar ve metal mekanizmalar Metal bölümünde bulunan CNC makine ve Eksantrik Presler de üretilerek, kendi bünyelerindeki elektro statik toz boya tesisinde yüksek kalitede boyanarak sunulmakta , koltukların ahşap kısımları, kanepe iskeletleri dışarıya bağımlı olmadan kendi marangozhanesinde kontrollü, kaliteli ve seri olarak üretilmektedir.
Kendi bünyelerindeki son teknoloji Yüksek Basınç Poliüretan Sünger Makinesi ile koltuk iskeletlerine özel kalıplarda enjekte ederek ürettikleri poliüretan sünger gövdelerinin kullanıldığı ergonomik koltukların döşemeleri C – Kanca sistemiyle döşenerek estetik kazandırılmakta ve pot oluşması önlenerek dayanıklılığı ve ömrü uzatılmaktadır. Koltuklarda kalitesiyle Dünya 2.cisi Samhongsa marka amortisörleri kullanılmaktadır.
SEMPRE sahip olduğu ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini insan sağlığı ile birleştirerek , iş yeri ve ofislerde verimi arttıracak , ergonomik ve sağlıklı koltuklar üretmeye yönelik çalışmaları sonucunda uzmanlarında onayladığı , konforun, tasarımın, fonksiyonelliğin bir arada olduğu evrensel estetik değerlerle de uyumlu, doğru pozisyonda oturmayı amaçlayan sağlıklı özellikle uzun süre masa başında görev yapan ofis çalışanlarında sık görülen bel ve boyun ağrılarının giderilmesi için bel destekli OSCAR koltuğu üreterek insan sağlığına verdiği önemi kanıtlamıştır.
Uluslar arası platformda özel bir tasarımın ayrıcalığının farkında olarak önem verdiği tasarım çalışmalarıyla kendi tasarımı dünya standartlarında ki SİDE koltuğun patentini alarak , Dünya sektöründe örnek kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetlerle, öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle Satış sonrası verdiği hizmetlerde de , %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen SEMPRE ; ürünlerini size özel , istediğiniz renklerde 3 yıl garantili üretmekte , size , çocuklarınıza , iş arkadaşlarınıza ve misafirlerinize sağlıklı , kaliteli , ilkeli ve tam zamanında sunmaktadır.
TSE (TS 5337-1 EN 1335-1) (TS EN 12520 ) (TS EN 13761). CE kalite belgeli , Tekzen nin tedarikçisi SEMPRE ‘ yi tercih edenlerin arasında Koç Holding, Nurol Bank, Hyundai ,Tekfen Holding, Aras Kargo gibi Kuruluşlar bulunmaktadır.
Deneyimli, bilgili çalışanları ,üstün teknik donanımı , yurt çapında yaygın bayileriyle ve müşterilerinin desteğiyle SEMPRE ; isminden de anlaşılacağı gibi her zaman birikimlerini bilgileriyle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktadır.
Masko mağazamızda ürünlerimizi görebilirsiniz. SEMPRE ofis koltuklarını www.sempremobilya.com.tr den ulaşabilirsiniz.
T:212-452 71 71 pbx F:212-654 85 84
Sempre Office Chair,manager chair,working chair,personel chair,guest chair,waiting chair,conferance chair,office furniture,office table
Sempre Ofis Koltukları

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Murat Ozkardes
Web Sitesi: http://sempre-mobilya-dekpazsanve-tic-ltd-sti.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Sempre Mobilya Dek.Paz.San.ve Tic ltd Sti
Şirket Türü: Üretici
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: Ofis mobilyaları üretimi,ofis koltukları üretimi,poliüretan sünger imalatı,metal yıldız ayak imalatı,masa imalatı,metal kollar imalatı,konferans koltukları imalatı
İlgi Alanı: Deri
Adres: Dogu sanayi sitesi 3.Blk No:9-10 Yenibosna İstanbul, İstanbul, İstanbul, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 452-71-71, +90 (532) 211-63-19
Ek Bilgiler: Ofis mobilyası,ofis koltukları,büro koltukları,konferans koltukları,toplantı masaları,cilalı masalar,personel masaları,dolap,çalışma koltukları imalatı yapmaktadır.
Web sitesi: www.sempremobilya.com.tr
Ticari Markalar: Sempre,Toronto
Personel Sayısı: 11 — 50 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2007
Tüzük Sermayesi: 200 bin — 1 milyon TL
Şirket Türü: Limited şirketi

Ticari Faaliyet

Ana Müşteriler: Kurumsal şirketler
Satış Hacmi (Yıllık) : 1 milyon — 5 milyon TL
Yıllık Alım Hacmi: 1 milyon — 5 milyon TL

Üretim Detayları

Üretim Alanı: 1 bin — 5 bin m²
Bölge: istanbul
Kalite Kontrol: İç kontrol
Üretim Hattı Sayısı: 10'dan fazla
Şubeler ve Temsilcilikler

Masko Showroom

Masko Mobilyacılar sitesi 6 B blk No:26-28 ikitelli, İstanbul, İstanbul, Türkiye, tel.: +90 (212) 675-02-12